X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
Kategorie zboží
Paolo s.r.o. (https://www.paolo.cz/)
«

CROSS OVER POWER červená - cross helma KYT

CROSS OVER POWER červená - cross helma KYT
YSCO0003_01.jpgYSCO0003_00.jpg
kód zboží: YSCO0003
DPH: 21%
s DPH: 3 690
dostupnost: dle zvolené varianty
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ks
-
červeno-černá fluo lesk
SKOŘEPINA
Skořepina byla navržena ve spolupráci s Romainem Febvrem, mistrem světa MXGP v roce 2015. Materiál termoplast. Skořepina je vyrobena ve 2 velikostech.
OCHRANNÝ POLYSTYREN
Ochranný polystyren je vyráběn ve dvou velikostech (M a L), které nabízejí nejlepší ochranu všech velikostí a nejlepší ergonomii. Důvodem je lepší ergonomie a proměnlivá hustota materálu. Tato vlastnost umožňuje postupnou a progresivní absorpci energie vyrobené nárazem. I když větší část energie vytvořené nárazem je absorbována vnějším pláštěm, díky své deformaci je úloha polystyrenu určující pro absorpci zbytkového výkonu.
VĚTRÁNÍ
Vnitřní polystyren byl navržen tak, aby pracoval ve symbióze s přívodem vzduchu na vnějším plášti. Zvláštní průtoky získané z polystyrenu umožňují přívod vzduchu, optimální ventilaci do přilby a rychlé odsávání horkého vzduchu.
VNITŘNÍ ČÁST
Vnitřní polstrování lze odstranit, umýt a vyměnit. Jsou vyrobeny z měkké prodyšné bielastické tkaniny se syntetickými vlákny, které nabízejí vysokou absorpci potu a udržují ji v suchu a v čerstvém stavu. Lícovité podložky jsou snadno vyjímatelné.
UPÍNACÍ SYSTÉM
Retenční systém používá dvojité D-kroužky z lehké slitiny.
Váha 1450 +/- 50 g
Made by SUOMI
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze Vše pro motorkáře za dobré ceny !!! powered by Internetový obchod Ordis e-shop