X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
Kategorie zboží
Paolo s.r.o. (https://www.paolo.cz/)
«

KS250KIT - universální kit pro montáž Toolboxu KS250 KAPPA

KS250KIT - universální kit pro montáž Toolboxu KS250 KAPPA
KS250KIT_01.jpg
kód zboží: KS250KIT
DPH: 21%
s DPH: 1 390
dostupnost: není skladem
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ks
-
Univerzální upevňovací sada pro upevnění KS250 Tool Box na nosiče KAPPA KL.. a KLR.. . Lze kombinovat s KS250 a specifickým držákem bočního kufru.
Zkontrolujte, zda byla zkontrolována kompatibilita nosiče zavazadel, na který chcete tento produkt použít, nebo zda je k dispozici specifický nástavec KTL ... (jako alternativa ke KS250KIT), který vám umožňuje namontovat box na nářadí KS250.
KS250KIT nemusí být kompatibilní s držáky bočních kufrů typu KL a KLR se zkoseným rámem (základnu netvoří pravidelný 4-úhelník).
V případě, že je KS250 Tool Box + KS250KIT namontován na bočním držáku kufru, u kterého nebyla ověřena kompatibilita produktu, je nutné před zahájením jízdy zkontrolovat, že Tool Boxu nic nepřekáží v celém rozsahu zdvihu zadní kyvné vidlice, aby nedošlo k problémům při jízdě.
Spodní 2 úchyty držáku Tool Boxu jsou přichyceny na pevně dané body na nosiči kufrů (kovové hříbky), horní 2 úchyty jsou nastavitelné dle šířky základny nosiče kufrů.
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies Vše pro motorkáře za dobré ceny !!! Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.