X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
Kategorie zboží
Paolo s.r.o. (https://www.paolo.cz/)

Přihlášení zákazníka

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 

Tímto uděluji společnosti PAOLO s.r.o., sídlem Spojovací 24, 561 17 Dlouhá Třebová, IČO 25959638, dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů.

Osobní údaje (jméno, příjmení, telefonní kontakt, email) smí společnost PAOLO s.r.o. zpracovávat za účelem oslovování s obchodními nabídkami a marketingovými sděleními (např. nabídky akčního sortimentu, zasílání newsletterů atp.).

Byl jsem seznámen s tím, že společnost PAOLO s.r.o. bude shora uvedené osobní údaje na základě mého souhlasu uchovávat, patřičně chránit, vyhodnocovat a na základě těchto údajů mě může kontaktovat, a to nejdéle po dobu 5 let od udělení tohoto souhlasu.

Za účelem aktuálnosti těchto údajů se zavazuji nahlásit jakoukoli změnu zpracovávaných osobních údajů. Tento souhlas se zpracováním mých osobních údajů uděluji svobodně, vážně, určitě a srozumitelně, s plným vědomím možných důsledků a souvislostí a s poučením o právech, plynoucích mi ze zákona o ochraně osobních údajů.

 

Jsem dále poučen, že mi společnosti PAOLO s.r.o. (mail: info@paolo.cz , tel. č.777 127 029 ) umožní přístup k osobním údajům subjektu údajů, poskytne veškeré informace o zpracovávaných osobních údajích a zároveň je u této osoby možné kdykoli žádat o opravu nebo omezení zpracování osobních údajů, výmaz osobních údajů, vznést námitku proti zpracování či uplatnit právo na přenositelnost údajů. V souvislosti se zpracováním lze podat stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů.

Zaslat zapomenuté heslo

Zadejte e-mail, který jste uvedli při registraci.

Registrace

mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies Vše pro motorkáře za dobré ceny !!! Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.