X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
Kategorie zboží
Paolo s.r.o. (https://www.paolo.cz/)
«

SG12 - oranžové off-road boty GAERNE

-17% SG12 - oranžové off-road boty GAERNE
kód zboží: SG12-078
DPH: 21%
s DPH: 12 700 Kč 10 490
dostupnost: dle zvolené varianty
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+pár
-
Gaerne SG12 to jsou ultimativní boty pro motokros a enduro.
Od svého představení znají srovnávací testy jediného vítěze - SG12.
Určeno především pro špičkový sport, poskytující maximální ochranu před případnými zraněními. Zároveň svým patentovaným systémem dvoukloubového uložení a gelové vnitřní boty poskytují značné pohodlí i pro celodenní akce.

Horní manžeta
Vyrobena z nového prodyšného švýcarského materiálu jménem Acronos. Velmi strečová manžeta má perfektní tvar zabraňující vniknutí písku a dalších nečistot dovnitř boty.

Špička boty
Zcela nový design. tato špička byla redesignovaná a zesílená.

Patní chránič
Nový patní chránič byl navržen k pohlcování nárazů zezadu, je také zdvojený s novým "G" logem.

Přední část
Tento nový design charakterizuje štíhlejší tvar ve špici nohy pro lepší cit pro řadící páku a pro ovládání motocyklu. Tato část boty je zapouzdřena v novém plastu, který je lehčí a přináší více komortu a citu pro motocykl.

Přední chránič
Chránič holeně - tento anatomicky tvarovaný chránič z termoplastu dokonale sedí na noze. Povolením tří šroubů si jej může jezdec přizpůsobit silnější noze, chráničům nebo ortéze.

Systém přezek
SG12 využívá čtyři lehké duralové přezky, které jsou vybaveny nastavitelnými pásky.Tento jednoduchý a spolehlivý systém umožňuje jezdci snadno zkrátit nebo prodloužit pásek pro optimální dotažení.

Grip guard
Na vnitřní straně boty je zcela nový "grip guard ", gumový kryt poskytující mimořádný grip při řízení motocyklu. Navíc zajišťuje mimořádnou odolnost proti horku od výfuku a motoru.
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies Vše pro motorkáře za dobré ceny !!! Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.